Galeria Molo
+
Dziś otwarte 10:00 - 18:00

O nas

Galeria Molo to jedna z największych galerii handlowych w Kołobrzegu. Na dwóch
kondygnacjach znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz gastronomiczne ze strefą rozrywki.

Poznaj naszą galerię

Galeria Molo to jedna z największych galerii handlowych w Kołobrzegu. Na dwóch kondygnacjach znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz gastronomiczne ze strefą rozrywki.

Całkowita powierzchnia Galerii Molo to 1200 m2. Bliskość portu, mariny, promenady nadmorskiej i molo czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym pod względem handlowym. Niedaleko Galerii znajdują się największe kołobrzeskie hotele oraz amfiteatr a w promieniu 1 km znajduje się dworzec PKP. Galeria Molo to nowoczesna galeria handlowa. Wnętrza zostały zaprojektowane przez uznanych architektów, a o oświetlenie zadbała znana na rynku firma Imperial. Starannie dobrane kolory, wysokiej jakości materiały oraz dopasowane portfolio sklepów, powoduje, że jest to miejsce odwiedzane przez rzeszę mieszkańców Kołobrzegu oraz turystów z całej Europy i Świata.

Galeria Molo posiada również punkty gastronomiczne ulokowane na zewnątrz w formie łatwo dostępnych z poziomu deptaku okienek wydawczych. Położenie przy deptaku Rodziewiczówny, nieopodal molo, umożliwia łatwy dostęp do sklepów z tras spacerowych oraz samej plaży. W okolice galerii można również dojechać samochodem, ulicą Mickiewicza.

Na parterze galerii znajdują się punkty gastronomiczne, między innymi RedBurger, TelePizza.

Na piętrze galerii, na które łatwo dostaniemy się schodami ruchomymi, znajdują się sklepy oraz punkty usługowe. Wśród rozmaitej oferty sklepów znajdziemy: Zapatero Obuwie, Gizia, Wólczanka, Cocodrillo, Amber Gregor, 50 Style, Regatta, Esotiqe, Drogeria Natura, 4F, Modo, Kati oraz zakład fryzjerski Filozofia Fryzur.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią naszego obiektu. Staraliśmy się stworzyć miejsce przyjemne, w którym dobrze spędza się czas z całą rodziną. Nasza galeria jest czynna codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00.

40 000 gości miesięcznie, 1200 metrów powierzchni.
Galeria położona 150 metrów od plaży oraz molo. Zostań najemcą w najlepszej lokalizacji w Kołobrzegu. Zapytaj o powierzchnię.

Czytaj więcej